Afyon Haber Sitesi

“PROJELERİMİZE BAĞLI KALMADIK, TEKLİFLERİ DİKKATE ALDIK”

ZEYBEK BAŞKAN PARTİ TEŞKİLATINA YATIRIM VE PROJELERİNİ ANLATTI

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları teşkilatı ve mahalle temsilcileriyle biraraya geldi. Belediyemizin yatırım ve projelerinde gelinen aşamalar ile kültürel ve sosyal etkinliklerimizi detaylarıyla anlatan Başkanımız talep ve dileklerini alarak istişarede bulundu.

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Murat Öner ile teşkilat mensupları katıldı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı parti teşkilatının kademesinde görev alan tüm mensuplara teşekkür etti.

“BAŞKANIMIZ GÜZEL BİR SUNUM YAPACAK”

Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz yaptı. Belediye Başkanımızın davetlisi olarak biraraya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Karadeniz Başkanımıza teşekkür etti. Zeybek Başkan’ın toplantıda anlatacağı yatırımların, proje ve kültürel faaliyetlerin güzel bir sunumdan oluştuğuna dikkat çeken Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, tüm teşkilatın ciddi manada bilgileneceğini ifade etti.

“2023 SEÇİMLERİNDE HEP BİRLİKTE TARİH YAZACAĞIZ”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılarının devamını dileyen Uluçay, “Merkez ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve mahalli temsilcilerimiz bizim dört can damarımız.  Göreve geldiğimiz günden bu tarafa hep birlikte başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Belediye Başkanımız, Mehmet Ağabeyimiz ve sizlerle birlikte Afyonkarahisar’da 2023 seçimlerinde yeniden tarih yazacağız. Bu duygu ve düşüncelerle proje tanıtım toplantısında bizleri bir araya getiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“PROJELERİMİZE BAĞLI KALMADIK, TEKLİFLERİ DİKKATE ALDIK”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise AK Parti teşkilat mensupları ve mahalle temsilcileriyle birarada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Seçimlerinden bu yana geçen süre içinde halkımıza söz verdiği  projeler dışında gelen talepleri de dikkate aldıklarını söyleyen Zeybek Başkan; “31 Mart seçimlerinin üzerinden yaklaşık 2,5 yıl geçti. Seçimlerde halkımıza söz verdiğimiz 37 projemiz vardı. Sadece vadettiğimiz projelere bağlı kalmadık. Halkımızdan, muhtarlarımızdan, teşkilatımızdan, kamu kurum ve kuruluşlarımızdan, sivil toplum örgütlerimizden gelen teklifleri ve önerileri de dikkate aldık. Afyonkarahisarımızın ve partimizin menfaatine yapılabilecek her türlü teklifi, öneriyi, projelerimize ilave ederek yapma gayreti içindeyiz” dedi.

“COVİD’E RAĞMEN DURMADAN ÇALIŞTIK”

Afyonkarahisar Belediyesi olarak pandemi dönemini verimli geçirdiklerine dikkat çeken Zeybek Başkan; “Belediye olarak halkımızın sağlığı için ciddi tedbirler aldık. Bu süreci en hafif şekilde atlatmanın gayreti içinde olduk. Hatırlarsanız 2019 yılında ciddi bir çalışma gerçekleştirmiştik. 2020’de COVİD- 19 salgınına rağmen, hizmetlerimizden, projelerimizden ve faaliyetlerimizden geri durmadık. Sosyal mesafe kurallarına uyarak Belediye olarak yapmamız gerekenin fazlasını hayata geçirmeye gayret ettik. İnşallah bundan sonraki süreçte de projelerimizi aşama aşama hayata geçireceğiz, yatırımlarımızdan daha önce olduğu gibi geri durmayacağız, yapacağımız etkinliklerle de halkımızın sosyal yaşamına katkıda bulunmaya artarak devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: