Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

SAĞLIK MÜDÜRÜ VE TABİBLER ODASI BAŞKANI NEDEN SUSUYOR?

Ülkemizde Korona Virüsü ile amansız bir mücadele verilirken ’da Sağlık Müdürlüğü ve Tabipler Odasından hiçbir açıklama yapılmaması tepki çekiyor.

Sağlık Bakanı tarafından her gün ülkemizdeki veriler açıklanıp ve ne gibi önlemlerin alınması gerektiği düzenli olarak halkımıza açıklanırken, ’da ise yetkilerin ağzını bıçak açmıyor.
Yine bir çok ilde yetkililer tarafından vatandaşlar bilgilendirilirken, Afyon’da ise tam bir sessizlik hakim. İlimizde Devlet Hastanesi, Üniversite hastanesi, Park Hastanesi (Mavi Hastane), pandemi hastaneleri olurken buralarda ne gibi çalışmalar yapıldığı hakkında halka bilgi verilmiyor.
Bazı iddialara göre ise Afyon’da virüs kitinin bulunmadığı belirtiliyor. Ayrıca bazı sağlık çalışanlarına da korona virüsünün bulaştığı iddia ediliyor

Bizlerde vatandaşın sesi olarak Sağlık Müdürü ve Tabipler Odası Başkanına soruyoruz:
Afyon’da korona virüs sayısı kaç kişidir ? Ülkemizde etkisini gösteren korona virüsten Afyon ve ilçelerinde vaka ,ölüm ve tedavi görerek iyileşen hasta sayısı kaç kişidir? İddia edildiği gibi ilimizde virüs kiti yok mudur? Bazı sağlık çalışanlarına virüs bulaştığı doğrumudur?
Sağlık Müdürü ve Tabipler Odası Başkanından bu konularda bir açıklama bekliyoruz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: