Afyon Haber Sitesi

SELÇUKLU’YA YENİ BİR PARK DAHA!

YENİ SOSYAL DONATI ALANLARIYLA NEFES OLUYORUZ

Şehrimizi sosyal donatı alanlarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Yaptığı çalışmalarla tüm kesimlerin takdirini toplayan, şehrimize kazandırdığı yeşil alan ve çocuk oyun alanlarında ciddi çalışmalara imza atan Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz bu kez de Selçuklu Mahallesi’ne yeni bir park alanı kazandırıyor.

Bu kapsamda Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Selçuklu Mahallesinde temaslarda bulundu, bölgede yürütülen hummalı çalışmaları yerinde inceledi. Selçuklu Parkı, Orhun Parkı ve Kale Parkı’nı Mahalle Muhtarı Erdal Bulut ile birlikte inceleyen Başkan Zeybek, Park ve Bahçeler Müdürü Barış Dal’dan bilgi aldı.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli alanlarda spor aktivitelerini yapmaları için her türlü imkânı sağladıklarını söyledi.

Şehrimize, sadece çocukların değil, ailelerin ve gençlerinde farklı aktivitelerde bulunabileceği sosyal donatı alanları kazandırmaya devam ettiklerini aktaran Zeybek Başkan; hobi alanlarının sayısının daha da artacağına dikkat çekti.  Başkan Zeybek açıklamalarında şu görüşleri dile getirdi; “Bölgede tamamlayacağımız çalışmalarla birlikte çocuklarımızın sağlıklı ve güven içerisinde oynayabilecek, eğlenebilecek aynı zamanda gençlerimiz de spor aktivitelerini rahatça yerine getirebilecek. Farklı yaş gruplarındaki vatandaşımız da bu sosyal donatılardan yararlanabilecek. Bizler Afyonkarahisar’da tüm kesimlere hitap edecek çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarda emeği geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: