Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Sıcak Asfalt Çalışmaları Sona Erdi

İscehisar Belediyesi ile Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Arasında imzalanan protokol kapsamında ilçemizde başlatılan çalışmalar kapsamında 10.000 m2’lik sıcak asfalt çalışması tamamlandı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, “İl Özel İdaresi ile imzalamış olduğumuz protokol ile ilçemiz genelinde 10.000 m2 sıcak asfalt çalışması tamamlayarak bu yılki sıcak asfalt çalışmalarımıza son verdik.

Çalışmalar kapsamında Yeni Devlet Hastanesi yolu, Kalkınma Kooperatifi yolu, Eski Şose Saçaklı Yolu ve Sağlık Caddesini sıcak asfaltla kapladık. Kısa sürede ilçemizde sathi kaplama çalışması başlatarak yollarımızı yeniden inşa etmeye devam edeceğiz.

Kimin ne zaman, ne şekilde, ne yaptığı önemli değil, önemli olan yapılan hizmetlerden halkımızın en güzel şekilde faydalanması. Daha modern ve yaşanabilir bir İscehisar için çalışmalarımız devam edecek. İscehisarımız herşeyin en iyisine, en güzeline layık.

Protokolün imzalanmasında emeği geçen Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’a, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy’a, İl Özel İdaresi Yol Müdürü Faik Karakoç’a, İl Genel Meclis Üyelerimize, belediye meclis üyelerimize, belediyemiz personeline ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: