Afyon Haber Sitesi

Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı bırakmayın”

Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı bırakmayın”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Toplantı da, Belediye başkanlarının ve meclisi üyelerinin kendi bölgelerinde adaletli bir şekilde hizmet etmelerini isteyen Milletvekili Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı ve gönül bırakmayın” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ilçe başkanları istişare toplantısının ardından Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi üyeleri ile bir araya geldi. HaftasonuHilton Otel’de gerçekleşen istişare toplantısına, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Kadın Kollarından Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Çelikbilek, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Grup Başkanı Ahmet Zeki Ertürk, İlçe ve Belediye Başkanları ile İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.

 

Şimşek, “Halkın içinde vatandaşlarımızla iç içe olalım”

Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapanBelediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, belediye başkanlarına bazı tavsiyelerde bulundu.  Şimşek, “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz toplantılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yerel seçimlerden bugüne kadar belediye başkanlarımız kendi bölgelerinde yaptığı çalışmalar ile vatandaşlarımızın takdirini kazanmıştır. Bu hizmetlerin kazandırılmasında hiç kuşkusuz MYK Üyemiz ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak beyin ve il başkanlığımızın büyük rolü olmuştur. Vekilimiz hizmetlerin belediyelerimize kazandırılması noktasında Ankara’da gece gündüz demeden bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyinde kapı kapı dolaşarak hizmet almaktadır. Vekilimize bu anlamda Afyonkarahisar adına teşekkür ediyoruz. Belediye başkanlarımızın daima sahada ve halkın içinde olmalarını istiyoruz. Herkesi kucaklamalarını ve ötekileştirmeden hizmet etmelerini istiyoruz”

 

Bostancı, “Hizmetleri sosyal medya aracılığı ile duyrulmalıyız”

İl Sekreteri Beytullah Bostancı ise belediye başkanlarının yaptığı hizmetleri sosyal medya aracılığı ile kendi bölgesinde yaşayan vatandaşlara duyurulmasını istedi. Bostancı, “Belediye başkalarımız seçimlerden önce vatandaşlarımıza vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını şimdiden yerine getirdiğini görmekteyiz. Hatta vermediği sözleri bile gerçekleştirmişlerdir. Bu çalışmalarda il başkanlığımızı son derece memnun etmektedir. Belediye başkanlarımızdan, il başkanlığımıza gelen talep ve istekleri Ankara’da bizleri en iyi şekilde temsil eden Milletvekilimiz Mehmet Taytak beye ileterek çözüm arıyoruz. Şimdiye kadar önemli hizmetler yaptık. Belediye başkanlarımız yapmış olduğu hizmetleri sosyal medya aracılığı ile vatandaşlarımıza duyurulmasını istiyoruz”

 

 

Ertürk, “Bölgemize en iyi sunmak için yoğun bir mesai harcıyoruz”

MHP İl Genel Meclisi Üyesi Grup Başkanı Ahmet Zeki Ertürk, meclis çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ertürk, “Her bir meclis üyemiz kendi bölgelerinde vatandaşlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda öncelikli acil talepler başta olmak üzere yerine getirme çalışma içerisindeyiz.  Milletvekilimiz başta olmak üzere il başkanlığımız ile uyum içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir.  Cumhur ittifakı ruhunu il genel meclisinde de devam ettiriyoruz. Bölgemize en iyi sunmak için yoğun bir mesai harcıyoruz”

 

Kocacan,“Belediye başkanlarımızın performansından memnunuz”

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, seçimlerden bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı belediye başkanlarını tebrik etti. Kocacan, “il başkanlığı olarak rutin olarak ilçe ve belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz ziyaretlerde o bölgede yaşayan vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Ziyaretlerimizde belediye başkanlarımızın performansını yöre halkına soruyoruz. Çok şükür ki başkanlarımızın hizmetleri vatandaşlarımız tarafından büyük takdir ile karşılanıyor. Üretken belediyecilik anlayışı ile hizmet veren belediye başkanlarımızın daha çok makamlarda değil halkın içinde olmalarını vatandaşlarımızın faydalanabileceği hizmetlere ağırlık vermelerini istiyoruz. İl teşkilatı ve vekilimiz ile birlikte her zaman yanınızdayız”

 

Taytak, “Pandemi döneminde başarılı bir sınav verdiniz”

Toplantı da belediye başkanlarına ve il genel meclisi üyelerine seslenen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, pandemi döneminde beşlediye başkanlarının başarılı bir sınav verdiğine dikkat çekti.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selam ve sevgilerini ileten Taytak, “Belediye başkanlarımız ve il genel meclisi üyesi arkadaşlarımızla pandemi öncesinde sık sık bir araya gelerek, beldelerimizin ve ilçelerimizin durumu paylaşarak ona göre çareler arıyorduk. Pandemi döneminde her şeye rağmen yine sizler özellikle beldeleriniz ve ilçelerinizde, vatandaşlarımızı mağdur etmeden her türlü çalışmayı ortaya koydunuz. Allah nasip ettiği bizler de o dönemde maskenin olmadığı bir zaman içerisinde beldelerimiz ve ilçelerimiz dahil maske gönderdik. İl teşkilatımızda aynı şekilde koordinasyon içerisinde bulunarak çok az zayiatla pandemi dönemini atlatarak başarılı bir sınav verdik”

Taytak, “Çalmadık kapı girmedik gönül bırakmayın”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile şimdiye kadar önemli hizmetlerin yapıldığını söyleyen Taytak, belediye başkanlarının ve il genel meclisi üyelerinin kendi bölgelerinde vatandaşlarla temas halinde olmalarını istedi.  Taytak, “üretken belediyecilik anlayışı içerisinde topluma vermiş olduğunuz sözlerinizi yerine getirmek amacıyla her türlü çalışmayı yerine getireceğiz. Mart ayında diktiğiniz Milliyetçi Hareket Partisi’nin bayrağını inşallah önümüzdeki seçimlerde de yine orada dalgalandıracaksınız. Kendi bölgelerinizde hizmetleri adaletli bir şekilde taşıyacaksınız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de gitmediğiniz, girmediğiniz ve çalmadığınız kapı ve gönül kalmayacak. Toplumsal bütün problemlerinizi hem il teşkilatımız olarak hemde genel merkez yöneticisi ve milletvekiliniz olarak sonuna kadar arkanızda olduğumu ifade etmek istiyorum. Sizlerin aracılığı ile tüm hemşerilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: