Afyon Haber Sitesi

Taytak’tan Oda Başkanlarına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, oda başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Oda Başkanları, esnaflara şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür etti.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu il Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Sivil Toplum Kuruluşları Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Osman Gürışık, Mustafa Gün, Recep Yaman, Merkez İlçe Bşk Fahri Fevzi Kartal ve Merkez İlçe yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

Sayar ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti

Milletvekili Taytak ve MHP heyeti ilk olarak Serbest Mali Müşavirler Odası Başkanı Erdal Sayar ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sayar,  oda çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Sayar, “Geçtiğimiz aylarda yapılan genel kurul ile yeniden başkanlığa seçildik. Üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için yönetim olarak elimizden gelen çalışmayı vereceğiz. Odamızın yaklaşık 500 üyesi bulunmaktadır. Ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Oda başkanlarından Taytak’a teşekkür

Milletvekili Taytak ve MHP heyeti daha sonra Giyimciler Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ve Elektriçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milletvekili seçildiği günden itibaren esnafın her zaman yanında olan Milletvekili Taytak’a teşekkür eden oda başkanları, “Milletvekili Taytak’ın ve MHP heyetinin yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Vekilimiz her zaman esnafın yanında olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Kendisine esnafımızın sıkıntılarını her zaman iletme imkanı bulmaktayız. Ankara’da bizim sesimiz olmuştur.” MHP heyeti son olarak Ağaç İşleri Odası Başkanı Suat Diler ve Tüm emekliler Derneği Başkanı Bekir Döner’i ziyaret etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: