Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Temmuz ayının teması ‘nezaket’ ve ‘tebessüm’

AFYONKARAHİSAR Valiliği koordinesinde yürütülen 2020 Sevgi Yılı Projesi 13 Mart itibarıyla hayata geçirildi. Bir yıl süreyle 12 ay 12 tema parolasıyla başlatılan projenin Temmuz ayındaki teması ise ‘nezaket’ ve ‘tebessüm’ olacak.

Yüzlerdeki gülümsemeyi artırmak, gönüller inşa etmek ve toplumsal bağları daha da güçlendirmek amacıyla Vali Gökmen Çiçek koordinesinde il merkezi ve tüm ilçelerde Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vali yardımcıları, kaymakamlar, kurum amirleri tarafından sevgi evleri, çocuk evleri, yaşlı, dul ve yetim, bakıma muhtaç aileler evlerinde ziyaret edildi. Ziyaretlerde ihtiyaçları sorulan ve varsa istek ve talepleri dinlenen yaşlı, dul, yetim ve bakıma muhtaç vatandaşlar mutluluklarını ifade etti.

‘VATANDAŞIMIZIN GÜLÜMSEMESİ EN BÜYÜK ZENGİNLİĞİMİZ’

Sevginin birleştirici ve her kapıyı açabilme gücüne dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek, “Sevgi bilincini, sevginin bütünleştirici gücünü hâkim kılmak, gelecek nesillere aktarmak ve yaymak istiyoruz. Afyonkarahisar’daki sevgi kültürünün Türkiye ve dünyaya örnek rol model olabilmesini sağlamak için böyle güzel bir proje hayata geçirildi ve 4 aydır farklı tema üzerinde projemiz devam ediyor. Sevgi iyiliğin ve güzelliğin yol haritasıdır. Zor dönemlerden geçiyoruz. Sevgi diline, birbirimize destek olmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemlerdeyiz. Vatandaşlarımızın yüzlerindeki gülümsemeye sebep olabilmek, onların huzurla yaşayabilmelerini sağlamak, devletimizle gönül bağlarını daha da güçlendirebilmek bizim en büyük zenginliğimiz olacaktır. Ben projemize destek veren belediye başkanımıza, vali yardımcılarımıza, kaymakamlarımıza, tüm müdürlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: