Afyon Haber Sitesi

“Türk adaleti önünde hesap vermeden Türk Milleti rahat bir nefes alamayacaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün 5. yıldönümü nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.

Milletvekili Taytak, “Devleti ele geçirmeyi,

Devletin tüm kılcal damarlarına sızmayı, zamanı geldiğinde harekete geçmeyi 40 yıldır planlayan, din kisvesi altında ABD ve CIA güdümlü bir istihbarat örgütü olan,
dünyanın her yerine yayılmayı hedeflemiş,
dinler arası diyalog adı altında peygamberimiz Hz. Muhammed’siz bir İslam oluşturmaya çalışmış ve bu uğurda cinayet işlemekten, iftira atmaktan, insanlara bomba yağdırmaktan, Meclisi bombalamaktan çekinmeyecek kadar gözü dönmüş hain terör örgütü Fetö’nün ülkemize yönelik işgal girişimin üzerinden tam 5 yıl geçti. Türk milleti, bu ihanete müsaade etmedi. Meydanlarda, köprülerde Devletine ve demokrasisine sahip çıktı, kendi iradesinden başka bir irade tanımadığını tüm dünyaya ilan etti. 15 Temmuz gecesi kalkışma başladığında Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi
“Biz bu yaşananlara karşı siyasi iktidarın yanındayız.” Açıklamasıyla Genel Merkez binamızın ışıklarını sabaha kadar açık tutarak,hem milletimize umut olmuş, hem de düşmana hodri meydan demiştir. Tankların arasından geçip giderek güvenli evlere saklanan, darbeyi televizyonlardan takip eden veya evinin önünde darbe sırasında evrak yakanların bu duruşu anlamasını beklemiyoruz” dedi.

“Türk adaleti önünde hesap vermeden Türk Milleti rahat bir nefes alamayacaktır”

“Fetö’ye can suyu olmak için talimat alan zillet ittifakı’nın şehitlerimizin vebalinde boğulacağı ortadadır” diyen Taytak, ” 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’ni ele geçirmeye çalışan bu yapının da fetöcü hakimlerle aldıkları kararlar ortadadır.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin ele geçirilmesi veya Liderimiz Devlet Bahçeli’nin tasfiyesi neden bu kadar önemlidir sorusunun cevabı 15 Temmuz’da ortaya iyice çıkmıştır. 15 Temmuz gecesi, demokrasiye pranga vurulmak, darbe indirilmek istenmiştir. Göz göre göre millet iradesi çok açık saldırı ve suikasta uğramıştır. Türkiye’mizin diz çökmesi, omurgasının kırılması, Milli varlığın tümden yıkılması maksadıyla şerefli Türk ordusunun içine sızmış fetöcülere o gece meydanlarda ve gönüllerde kurulan cumhur ittifakının mensupları müsaade etmemiştir. Ancak, tehlike henüz geçmiş değildir. Son dönemlerde ülkemizde yaratılmak istenen atmosfer fetönün kripto damarlarının hala hayatta olduğunun göstergesidir.
Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin ifade ettiği gibi, Pensilvanya’daki terör inleri dağıtılmadan, terörist başı gülen ve çetesi Türk adaleti önünde hesap vermeden Türk Milleti rahat bir nefes alamayacaktır.
İmralı canisi başına nasıl çuval geçirilip Türkiye’ye getirilmişse, Fethullah Gülen de aynı şekilde derdest edilip ülkemize getirilmelidir.
15 Temmuz; inancın, işgale karşı kahramanca direnişidir. 15 Temmuz; salaların vicdanlarda oluşturduğu inşirahtır. 15 Temmuz; milli birlik ve dayanışma hissiyatıyla Türkiye’nin dibi zehirli haşeratlarla dolu karanlık bir uçurumun kıyısından çekip alındığı tarihtir. 15 Temmuz, bu nedenlerle Demokrasi ve Milli Birlik Günü’dür. Elbette 15 Temmuz Türkiye için aynı zamanda bir eşik, aynı zamanda bir dönüm noktasıdır. 15 Temmuz gecesi canını ortaya koyarak milletimizin iradesini koruyan 251 şehidimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize şifalar diliyorum. Unutulmasın ki,kim hangi karanlık senaryodan ilhamını alırsa alsın,
Üzerinde yaşadığımız vatan toprakları tarih boyunca Türk Milleti’nin kanıyla mühürlenmiştir. Bu vatan, sonsuza kadar var olacaktır” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: