Afyon Haber Sitesi

Vali Yiğitbaşı muhtarlarla ilk toplantınsın yaptı

Göreve geldiği ilk günden itibaren her kesimle bir araya gelmeye hassasiyet gösteren Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, merkeze bağlı mahalle ve köy muhtarları ile ilk toplantısını yaptı.

Toplantıda, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları Mehmet Boztepe, Ömer Tekeş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yılmaz Kırgel, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ve ilgili kurum müdürleri hazır bulundu.

Sorunları Birlikte Tespit Edip, Birlikte Çözeceğiz

Muhtarlara hitaben konuşan ve sorunları hep birlikte çözeceğiz diyen Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı: “Görev süremiz boyunca sizlerle en yakın temas halinde, güçlü bir diyalog içerisinde olarak vatandaşlarımıza yönelik hizmetleri en etkin ve hızlı çözümlerle yapmaya gayret göstereceğiz. Açık ve şeffaf bir şekilde karşılaştığımızı sorunlar hem masaya yatıralım hem de hep birlikte ortak aklı çalıştırarak vatandaşlarımıza nasıl daha iyi hizmet verebiliriz, daha verimli nasıl çalışabiliriz, bunu birlikte değerlendirelim istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Bakanımızın sizlerle olan diyaloğunu, sizlere verdiği değeri biliyoruz. Bizde aynı diyaloğu sürdürecek çalışma temposu içerisinde olmaya çalışacağız. Sorunları birlikte tespit edip birlikte çözümler üreteceğiz” dedi.

Vali Yiğitbaşı’nın konuşmasının ardından muhtarlar, eğitim, sağlık, ulaşım, yol, elektrik kesintileri gibi birçok farklı başlıkta yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi.

Kendisine iletilen talepleri tek tek dinleyen Vali Yiğitbaşı, ilgili kurum müdürlerine gereğinin yapılması talimatını verirken, taleplerin çözümünün takipçisi olacağını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: