Afyon Haber Sitesi

ZEYBEK BAŞKAN BELEDİYE PERSONELİYLE YEMEK YEDİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bugün personelle yemekte buluştu. Zeybek Başkan, öğle yemeğinde, belediye yemekhanesinde personel ile birlikte yemek yedi.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek öğle yemeğini, Belediye Yemekhanesinde mesai arkadaşlarıyla birlikte yedi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, personel ile sıraya girerek, kendi yemeğini kendisi aldı ve çalışanlarla aynı masada yemek yiyerek sohbet etti.

Zeybek Başkan, gerçekleştirdiği ziyaretlerle belediyenin farklı birimlerinde çalışan personelle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkanı Zeybek bu kez de öğle yemeğini çalışma arkadaşları ile birlikte yedi. Yemek ardından aşçılara teşekkür eden Zeybek Başkan, farklı masaları da ziyaret ederek, personellerle sohbet etti.

Mesai arkadaşlarına teşekkürde bulunan Zeybek Başkan birlik ve beraberlik vurgusu yaparak; “Tüm çalışanlarım benim için çok önemli ve bir biriyle eşittir, görevi ne olursa olsun bugüne kadar yönetim olarak hiçbir zaman ayrıma gitmeden hizmetlerimizi yapıyoruz. Hepimizin tek ortak hedefi var, o da Afyon halkına hizmet etmek. Allah’a şükürler olsun çok büyük yol kat ettik, yapılan projelerde hepinizin alın terini görüyorum. Gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Benim felsefemde de vizyonumda da Durmak yok hizmete devam var. Birlikte el ele vererek ekip ruhuyla hep birlikte başarılı çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Halkımıza yapılan Belediye hizmetlerinde emekleri geçen siz değerli tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hiç bıkmadan, usanmadan, küsmeden darılmadan, bir kalarak hizmetlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: